Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/ekosova/public_html/mobile/shpallja.php:13) in /home/ekosova/public_html/mobile/shpallja.php on line 17

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/ekosova/public_html/mobile/shpallja.php:13) in /home/ekosova/public_html/mobile/shpallja.php on line 17
Shitet Banesa ne Prishtine - ekosova.net

Shitet Banesa ne Prishtine

Kjo shpallje është shikuar: 572 herë

Postuar : 3.08.2015, Në orën: 11:45

Çmimi : 118 000 €

Kategoria : Shitje: Banesa

Madhësia : 97m2

Dhoma Gjumi : 3

Banjo: 2

Mobilimi :

Përshkrimi : Agjensioni jeti-shpk ka ne shitje banesen ne Prishtine te posta e madhe banesa eshte me siperfaqe prej 97m2 Banesa eshte rinovu,eshte e pa mobilume,ka nxemje qendrore,internet,kanalizim,uje dhe rryme 24ore.


Banesa posedon kete renditje:
-Sallon
-Kuzhine
3Dhoma Gjumi
-Shpajz
2 Banjo
2 Terrasa


Qmimi 118.000euro i diskutushem

Te interesuarit mund te na kontaktojn ne keta nr:
+38649217979
+38649594343
+37745965858
ose e-mail : jeti-shpk@hotmail.com


Tek kërkimi: shtypni jeti shpk pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencionit Jeti shpk


Mund te na gjeni me zyre mbrapa teatrit,saksisht te teb banak

Ju Mirpresim ne Agjensioni
- JETI SHPK-

Ekstra : Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor

INFORMATA RRETH PUBLIKUESIT:

jeti

+38649217979

Prishtinë

EMAIL

TELEFONO