Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/ekosova/public_html/mobile/shpallja.php:13) in /home/ekosova/public_html/mobile/shpallja.php on line 17

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/ekosova/public_html/mobile/shpallja.php:13) in /home/ekosova/public_html/mobile/shpallja.php on line 17
Shitet Shtepija ne Prishtine - ekosova.net

ËSHTË SHITUR

Shitet Shtepija ne Prishtine

Kjo shpallje është shikuar: 705 herë

Postuar : 4.08.2015, Në orën: 12:05

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Qera: Shtëpi

Madhësia : m2

Dhoma Gjumi : 3

Banjo: 1

Mobilimi :

Përshkrimi : Agjensioni Jeti shpk shet shtepine me siperfaqe prej 170m2 shtepia eshte te amortizerat shtepia eshte e re e pershtatshme per banim.Shtepia ofron te gjitha kushtet per nje jete te sigurt te rehatshme dhe ambient te ngrohte per familje.


Shtepia posedon kete renditje:
-sallon
-kuzhine
3 dhoma gjumi
2 banjo
1 teras.


Per ma shum informata mund te na kontaktoni ne keta nr
+38649217979
+38649594343
+37745965858
ose ne email add
jeti-shpk@hotmail.com

Ju Mirpresim ne Agjensioni Jeti Shpk

Ekstra : Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon, Parking Rrugor

INFORMATA RRETH PUBLIKUESIT:

jeti

+38649217979

Prishtinë

EMAIL

TELEFONO