Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/ekosova/public_html/mobile/shpallja.php:13) in /home/ekosova/public_html/mobile/shpallja.php on line 17

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/ekosova/public_html/mobile/shpallja.php:13) in /home/ekosova/public_html/mobile/shpallja.php on line 17
Shitet banesa ne Breg Diell - ekosova.net

Shitet banesa ne Breg Diell

Kjo shpallje është shikuar: 92 herë

Postuar : 4.08.2015, Në orën: 12:13

Çmimi : 35 000 €

Kategoria : Shitje: Banesa

Madhësia : m2

Dhoma Gjumi :

Banjo:

Mobilimi :

Përshkrimi : Agjensioni Jeti shpk ka ne shitje Banesen ne Breg Diell,rruga Enver Maloku banesa ka siperfaqe 33.5m2.Banesa posedon te gjitha kushtet e banimit ka nxemje qendrore Po ashtu ka 24 ore uje,rryme,wifi etj.dhe eshte ne nje vend te qete.

Qmimi 35 000euro i diskutueshem

Banesa posedon:

1 Sallon me kuzhin
1 Banjo

Te interesuarit mund te na kontaktojn ne keta nr:
+38649217979
+38649594343
+37745965858
ose e-mail : jeti-shpk@hotmail.com

Ju Mirpresim.!

Agjensioni JETI sh p k

Ekstra : Nxemje Qëndrore

INFORMATA RRETH PUBLIKUESIT:

jeti

+38649217979

Prishtinë

EMAIL

TELEFONO