Banesa ne lagje te spitalit 70m2

Kjo shpallje është shikuar: 116 herë

Postuar : 4.08.2015, Në orën: 12:34

Çmimi : 46 000 €

Kategoria : Shitje: Banesa

Madhësia : 70m2

Dhoma Gjumi : 1

Banjo: 1

Mobilimi :

Përshkrimi : Agjensioni Jeti sh.p.k ka ne shitje banesen 70m2 ne katin e 4t ne lagjen e spitalit e cila ka nje dhome gjumi sallon kuzhine nje banjo nje terrase , eshte e mobiluar . objekti princesha. Qmimi i fundit eshte 46.000 i padiskutueshem.

Per ma shum informata mund te na kontaktoni ne keta nr +38649217979
+38649594343
+37745965858
ose ne email add jeti-shpk@hotmail.com

Tek kërkimi: shtypni jeti shpk pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencionit Jeti shpk Mund te na gjeni me zyre mbrapa teatrit,saksisht te teb banak Ju Mirpresim ne Agjensioni - JETI SHPK-

Ekstra : Nxemje Qëndrore, Parking Rrugor

INFORMATA RRETH PUBLIKUESIT:

jeti

+38649217979

Prishtinë

EMAIL

TELEFONO