Shitet Banesa ne Fushe Kosove

Kjo shpallje është shikuar: 107 herë

Postuar : 4.08.2015, Në orën: 13:51

Çmimi : 29 000 €

Kategoria : Shitje: Banesa

Madhësia : m2

Dhoma Gjumi : 1

Banjo: 1

Mobilimi :

Përshkrimi : Agjensioni Jeti Shpk ka ne shitje banesen ne Fushe kosove Rr. Dardania te objekti kuq banesa eshte me siperfaqe prej 64m2 banesa eshte ne katin e 6 ka lift,banesa eshte e mobiluar dhe ne gjendje te banueshme,po ashtu banesa ka 24 ore rrym, uje.wifi etj.\n\nQmimi 29.000euro [i diskutushem]\n\nBanesa posedon kete renditje:\n-Sallon me kuzhine\n-Dhome Gjumi\n-Banjo\n-Shpajz\n-Terras\n\n\n\nPer ma shum informata mudn te na kontaktoni ne keta nr\n+38649217979\n+38649594343\n+37745965858\nose ne email\njeti-shpk@hotmail.com

Ekstra : Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor

INFORMATA RRETH PUBLIKUESIT:

jeti

+38649217979

Fushë Kosovë

EMAIL

TELEFONO