Jepet Banesa me Qera ne Ulpian

Kjo shpallje është shikuar: 557 herë

Postuar : 4.08.2015, Në orën: 14:49

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Qera: Banesa

Madhësia : 90m2

Dhoma Gjumi : 2

Banjo: 1

Mobilimi :

Përshkrimi : Agjensioni Jeti shpk leshon Banes me Qera ne Ulpian,banesa eshte ne kati 5 dhe ka siperfaqe 90m2,banesa ka 2dhoma gjumi me nga dy shtreter, shtrati per person eshte 50euro. Banesa eshte e mobiluar dhe ne gjendje te banueshme. Banesa leshohet me 01 korrik,.Po ashtu banesa ka 24ore uje,rryme,internet.
Banesa preferohet vetem per Femra.Banesa posedon;
-Kuzhine
2 Dhome gjumi
-Banjo
-Shpajz
-TerrasPer ma shum informata mund te na kontaktoni ne keta nr
+38649217979
+38649594343
+37745965858
ose ne email add
jeti-shpk@hotmail.com

Ju Mirpresim ne Agjensioni Jeti Shpk

Ekstra : Nxemje Qëndrore, Parking Rrugor

INFORMATA RRETH PUBLIKUESIT:

jeti

+38649217979

Prishtinë

EMAIL

TELEFONO