Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/ekosova/public_html/mobile/shpallja.php:13) in /home/ekosova/public_html/mobile/shpallja.php on line 17

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/ekosova/public_html/mobile/shpallja.php:13) in /home/ekosova/public_html/mobile/shpallja.php on line 17
Shitet Banesa ne Fushe Kosove - ekosova.net

Shitet Banesa ne Fushe Kosove

Kjo shpallje është shikuar: 87 herë

Postuar : 4.08.2015, Në orën: 15:50

Çmimi : 29 000 €

Kategoria : Shitje: Banesa

Madhësia : m2

Dhoma Gjumi : 1

Banjo: 1

Mobilimi :

Përshkrimi : Agjensioni Jeti Shpk ka ne shitje banesen ne Fushe kosove Rr. Dardania te objekti kuq banesa eshte me siperfaqe prej 64m2 banesa eshte ne katin e 6 ka lift,banesa eshte e mobiluar dhe ne gjendje te banueshme,po ashtu banesa ka 24 ore rrym, uje.wifi etj.

Qmimi 29.000euro [i diskutushem]

Banesa posedon kete renditje:
-Sallon me kuzhine
-Dhome Gjumi
-Banjo
-Shpajz
-TerrasPer ma shum informata mudn te na kontaktoni ne keta nr
+38649217979
+38649594343
+37745965858
ose ne email
jeti-shpk@hotmail.com

Ekstra : Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor

INFORMATA RRETH PUBLIKUESIT:

jeti

+38649217979

Fushë Kosovë

EMAIL

TELEFONO