Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/ekosova/public_html/mobile/shpallja.php:13) in /home/ekosova/public_html/mobile/shpallja.php on line 17

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/ekosova/public_html/mobile/shpallja.php:13) in /home/ekosova/public_html/mobile/shpallja.php on line 17
Shitet Banesa 57,22m2 ne Fushe Kosove - ekosova.net

Shitet Banesa 57,22m2 ne Fushe Kosove

Kjo shpallje është shikuar: 113 herë

Postuar : 4.08.2015, Në orën: 15:50

Çmimi : 26 000 €

Kategoria : Shitje: Banesa

Madhësia : 57.22m2

Dhoma Gjumi : 1

Banjo: 1

Mobilimi :

Përshkrimi : Agjensioni JETI shpk ka ne shitje Banesen 57.22m2,ne katin e 6,banesa esht ne perfundim e siper mbrenda nje muaj esht e gatshme per banim.banesa gjendet ne afersi te postes,rruges per te stacioni i trenit,banesa ka
1Sallon me kuzhin,
1Dhom gjumi
1Banjo.
Koridor,
1Terras
QMIMI eshte 26.000 [ i diskutushem]

Per ma shum mund te na kontaktoni ne keta nr
+38649217979
+38649594343
+37745965858
ose ne email
jeti-shpk@hotmail,com

Per me shum mund te klikoni jeti shpk,dhe mund ti shikoni ofertat tjera qe i kem ne dispozicion

JU MIRPRESIM NE AGJENSIONI JETI

Ekstra : Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon, Parking Rrugor

INFORMATA RRETH PUBLIKUESIT:

jeti

Fushë Kosovë

EMAIL

TELEFONO