Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/ekosova/public_html/mobile/shpallja.php:13) in /home/ekosova/public_html/mobile/shpallja.php on line 17

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/ekosova/public_html/mobile/shpallja.php:13) in /home/ekosova/public_html/mobile/shpallja.php on line 17
Shitet Banesa ne Prishtine Bregu Diellit - ekosova.net

Shitet Banesa ne Prishtine Bregu Diellit

Kjo shpallje është shikuar: 98 herë

Postuar : 4.08.2015, Në orën: 16:19

Çmimi : 85 000 €

Kategoria : Shitje: Banesa

Madhësia : 80m2

Dhoma Gjumi : 2

Banjo: 1

Mobilimi :

Përshkrimi : Agjensioni Jeti shpk ka ne shitje Banese ne lagjen Bregu Diellit saktesishte te banesa e bardha me siperfaqe prej 80m2 kati 1 dhe ka kete renditje

1 sallone me kuzhine
2 dhoma gjumi
1 banjo
1 shpajz
2 teras
qmimi 85.000euro

Per ma shum informata mund te na kontaktoni ne keta nr
+38649217979 +38649594343 +377965858
ose ne email add
jeti-shpk@hotmail.com
Agjensioni Jeti shpk ju Ofron ndihem ne zgjidhjen tuaj.

Ekstra : Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor

INFORMATA RRETH PUBLIKUESIT:

jeti

+38649217979

Prishtinë

EMAIL

TELEFONO