ËSHTË SHITUR

Bicikleta GT Avalanche ALL TERRA 3.0 Mountain Bike Full Alumin

Kjo shpallje është shikuar: 668 herë

Postuar : 17.08.2015, Në orën: 09:50

Çmimi : 250 €

Cmimi në zbritje : 230 €

Përshkrimi : Shes Bicikleten Profesionale GT Avalanche ALL TERRA 3.0 Mountain Bike eshte e prodhuar ne Amerik dhe eshte 100% Alumin ne gjendje shum te mire dhe e pershtatshme per vozitje me pjese origjinale te gjitha Shimano amortizerin sport SR Sountorn XCM me mundesi bllokimi gomat origjinale bandashet Dopi Alex Rims frenimi me Diska Tektro Comp System etj etj

049 795 725 + Viber
045 897 449

Kategoria : Biçikleta

INFORMATA RRETH PUBLIKUESIT:

lum

045 897 449 ose 049 795 725 + Viber

Prishtinë

EMAIL

TELEFONO