Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/ekosova/public_html/mobile/shpallja.php:13) in /home/ekosova/public_html/mobile/shpallja.php on line 17

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/ekosova/public_html/mobile/shpallja.php:13) in /home/ekosova/public_html/mobile/shpallja.php on line 17
Shitet banesa ne Prishtine - ekosova.net

Shitet banesa ne Prishtine

Kjo shpallje është shikuar: 120 herë

Postuar : 5.08.2015, Në orën: 10:23

Çmimi : 40 000 €

Kategoria : Shitje: Banesa

Madhësia : 52m2

Dhoma Gjumi : 1

Banjo: 1

Mobilimi :

Përshkrimi : Agjensioni Jeti shpk ka ne shitje banesen e cila gjendet ne rrugen Afrim Logja perkatesisht afer shtepis se pleqve .Banesa eshte ne katin 5 ka lift dhe ka siperfaqe 52m2 dhe i ploteson te gjitha kushtet e banimit, po ashtu banesa ka nxemje qendrore,klim.Eshte e rinovuar se fundmi dhe ka ndriqim te mjaftueshem sepse eshte me panje nga lindja e diellit dhe eshte ne nje vend shume te mire.po ashtu banesa ka 24 ore rrym, uje.wifi etj

Qmimi 40 000 i diskutueshem

Banesa posedon keto renditje:

1 Sallon
1 Kuzhine
1 Dhome gjumi
1 Banjo
1 Terras

Te interesuarit mund te na kontaktojn ne keta nr:
+38649217979
+38649594343
+37745965858
ose e-mail : jeti-shpk@hotmail.com

Ju Mirpresim.!

Agjensioni JETI sh p k

Ekstra : Nxemje Qëndrore, Parking Rrugor

INFORMATA RRETH PUBLIKUESIT:

jeti

+38649217979

Prishtinë

EMAIL

TELEFONO