Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/ekosova/public_html/mobile/shpallja.php:13) in /home/ekosova/public_html/mobile/shpallja.php on line 17

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/ekosova/public_html/mobile/shpallja.php:13) in /home/ekosova/public_html/mobile/shpallja.php on line 17
leshohet banesa me qera mbrapa ministris shendesis - ekosova.net

leshohet banesa me qera mbrapa ministris shendesis

Kjo shpallje është shikuar: 99 herë

Postuar : 5.08.2015, Në orën: 16:47

Çmimi : 300 €

Kategoria : Qera: Banesa

Madhësia : m2

Dhoma Gjumi : 2

Banjo: 1

Mobilimi :

Përshkrimi : leshojm banesen me qera mbrapa ministris shendesis ,esht ne kati perdhes,ka nje sallon,nje kuzhin,dy dhoma gjumi,nje banjo,banesa esht e mobiluar, qmimi 300euro Per ma shum mund te na kontaktoni ne keta nr +38649217979 +38649594343 +37745965858 ose ne email. jeti-shpk@hotmail.com Ose mund te na gjeni me zyre mbrapa teatrit.saksisht te teb banka Tek kërkimi: shtypni jeti shpk pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencionit Jeti shpk

Ekstra : Nxemje Qëndrore, Parking Rrugor

INFORMATA RRETH PUBLIKUESIT:

jeti

+38649217979

Prishtinë

EMAIL

TELEFONO