Leshoj banesa me qera ne Ulpiane

Kjo shpallje është shikuar: 308 herë

Postuar : 5.08.2015, Në orën: 18:40

Çmimi : 200 €

Kategoria : Qera: Banesa

Madhësia : m2

Dhoma Gjumi : 1

Banjo: 1

Mobilimi :

Përshkrimi : Agjensioni Jeti Shpk leshon banes me qera ne Ulpian me siperfaqe 41m2 eshte ne katin 1, Banesa eshte e mobiluar dhe ne gjendje te banushme,eshte vertet nje lagje e qet dhe pa ndonje problem.


Qmimi 200euro

Banesa posedon:

1 Sallon me kuzhin
1 Banjo

Po ashtu banesa ka uje,rryme,internet 24ore.

Per ma shum informata mund te na kontaktoni ne keta nr
+38649217979
+38649594343
+37745965858
ose ne email add
jeti-shpk@hotmail.com

Ju Mirpresim ne Agjensioni Jeti Shpk

Ekstra : Nxemje Qëndrore, Parking Rrugor

INFORMATA RRETH PUBLIKUESIT:

jeti

+38649217979

Prishtinë

EMAIL

TELEFONO