Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/ekosova/public_html/mobile/shpallja.php:13) in /home/ekosova/public_html/mobile/shpallja.php on line 17

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/ekosova/public_html/mobile/shpallja.php:13) in /home/ekosova/public_html/mobile/shpallja.php on line 17
Leshohet banesa me qera te momento - ekosova.net

Leshohet banesa me qera te momento

Kjo shpallje është shikuar: 267 herë

Postuar : 6.08.2015, Në orën: 14:39

Çmimi : 200 €

Kategoria : Qera: Banesa

Madhësia : m2

Dhoma Gjumi : 1

Banjo: 1

Mobilimi :

Përshkrimi : Agjensioni Jeti shpk leshon me qera banesen ne katin perdhes,rruga Motrat Qirjazi,,banesa gjendet afer caffes Momento,esht e mobilume,
Banesa ka ket renditje
1dhom gjumi,1kuzhin,1banjo,
Qmimi esht 200€ i diskutueshem

Per ma shum mund te na kontaktoni ne keta nr
+38649217979
+38649594343
+37745965858
ose ne email
jeti-shpk@hotmail.com

Per ma shum mund te shtypni butoni jeti shpk kerko,dhe mund ti shikoni ofertat tjera.

Ekstra : Nxemje Qëndrore

INFORMATA RRETH PUBLIKUESIT:

jeti

+38649217979

Prishtinë

EMAIL

TELEFONO