Leshohet banesa me qera ne Lakrishte

Kjo shpallje është shikuar: 325 herë

Postuar : 6.08.2015, Në orën: 14:40

Çmimi : 300 €

Kategoria : Qera: Banesa

Madhësia : m2

Dhoma Gjumi : 1

Banjo: 1

Mobilimi :

Përshkrimi : Agjensioni Jeti Shpk leshon banes me qera ne Lakrishte. Banesa eshte ne katin5. Banesa është shumë e mirë e mobilua ne gjendje te banushme,eshte vertet nje lagje e qet dhe pa ndonje problem,po ashtu banesa ka 24ore uje rryme internet etj.

Banesa ka këtë renditje:

1. Sallon
1. Kuzhinë
1. Dhomë gjumi
1 Shpajz
1. Banjo
1 Terras


Per ma shum informata mund te na kontaktoni ne keta nr
+38649217979
+38649594343
+37745965858
ose ne email add
jeti-shpk@hotmail.com

Ju Mirpresim ne Agjensioni Jeti Shpk

Ekstra : Nxemje Qëndrore

INFORMATA RRETH PUBLIKUESIT:

jeti

+38649217979

Prishtinë

EMAIL

TELEFONO