Dhoma me Qera

Kjo shpallje është shikuar: 1220 herë

Postuar : 6.08.2015, Në orën: 11:59

Çmimi : 65 €

Kategoria : Qera: Shtëpi

Madhësia : m2

Dhoma Gjumi :

Banjo:

Mobilimi :

Përshkrimi : Leshoj dhoma me qera me kushte te mira per banim duke perfshir ngrohje qendrore,TV,internet,uj 24 ore, rryme etj te gjitha te perfshira ne qmimin e cekur me posht.Objekti eshte i ndar per femra dhe meshkuj , per te gjithe te interesuarit gjendemi afer parkut te qytetit konkretisht ngjitur me Hotel Lyon. Ju mirepresim! viber +37744883302

INFORMATA RRETH PUBLIKUESIT:

Avdyli

+37744883302

Prishtinë

EMAIL

TELEFONO