Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/ekosova/public_html/mobile/shpallja.php:13) in /home/ekosova/public_html/mobile/shpallja.php on line 17

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/ekosova/public_html/mobile/shpallja.php:13) in /home/ekosova/public_html/mobile/shpallja.php on line 17
Shitet Banesa ne Fushe Kosove - ekosova.net

Shitet Banesa ne Fushe Kosove

Kjo shpallje është shikuar: 7088 herë

Postuar : 11.08.2015, Në orën: 10:51

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Shitje: Banesa

Madhësia : 97m2

Dhoma Gjumi : 2

Banjo: 2

Mobilimi :

Përshkrimi : Agjensioni Jeti Shpk ka ne shitje banesen ne Fushe Kosove me siperfaqe prej 97m2 ,kati 2
eshte ndertim i ri banesa posedon: Sallon me kuzhine ,2dhome gjumi, 2banjo dhe 2 terasa
uje 24/h dhe podrum
eshte ne gjendje te rregullt per banim komplet e mobiluar

Per ma shum informata mund te na kontaktoni ne keta nr
+38649217979
+38649594343
+37745965858
ose ne email add
jeti-shpk@hotmail.com

Ju Mirpresim ne Agjensioni Jeti Shpk

INFORMATA RRETH PUBLIKUESIT:

jeti

+38649217979

Fushë Kosovë

EMAIL

TELEFONO