Jepet banesa me qera ne Ulpiane

Kjo shpallje është shikuar: 1514 herë

Postuar : 11.08.2015, Në orën: 10:49

Çmimi : 250 €

Kategoria : Qera: Banesa

Madhësia : 70m2

Dhoma Gjumi : 1

Banjo: 1

Mobilimi :

Përshkrimi : Agjensioni JETI shpk jep banes me qera ne Ulpiane (te hotel BACi)banesa ka siperfaqe prej 70m2 eshte ne katin 4 e mobiluar dhe e pershtatshme per banim.


Banesa posedon kete renditje:

-Sallon
-Kuzhine
-Dhome gjumi
-Banjo
-Terras

Per ma shum informata mund te na kontaktoni ne keta nr
+38649217979
+38649594343
+37745965858
ose ne email add
jeti-shpk@hotmail.com

Ju Mirpresim ne Agjensioni Jeti shpk

INFORMATA RRETH PUBLIKUESIT:

jeti

+38649217979

Prishtinë

EMAIL

TELEFONO