ËSHTË SHITUR

Reno llaguna 1.9

Kjo shpallje është shikuar: 1065 herë

Postuar : 14.08.2015, Në orën: 11:02

Çmimi : 2 999 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Renault Laguna

Ngjyra : Kaltër

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 200,000

Motori (kubik) : 1.9

Viti : 2002

Përshkrimi : shes reno llaguna 1.9 dci ne gjendje te rregullt teknike si dhe optike me te gjitha serviset e kryera vetura posedon
navigacion
klomatronik
senzor parking
senzora shiu
dy kartela qe dhez
tempomat
6 shpejtci manual
goma te reja
air bag abc komanda ne timon
mbyllje nga largsia
karrika gjysen lekur
perde anash dhe mrapa etj
e regjistruar rks edhe 2 muj fiks
eshte ne gjendje shum te mir nuk osht hipotek
049 795 725 + viber
045 897 449

Ekstra : ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Karrige Elektrike, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Spoiler, Gjurmues, Dritare Ngjyrosura

INFORMATA RRETH PUBLIKUESIT:

lum

049 795 725 + Viber ose 045 897 449

Prishtinë

EMAIL

TELEFONO