Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/ekosova/public_html/mobile/shpallja.php:13) in /home/ekosova/public_html/mobile/shpallja.php on line 17

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/ekosova/public_html/mobile/shpallja.php:13) in /home/ekosova/public_html/mobile/shpallja.php on line 17
OPEL MERIVA 1.7 CDTI DIZELL ME DOGAN - ekosova.net

ËSHTË SHITUR

OPEL MERIVA 1.7 CDTI DIZELL ME DOGAN

Kjo shpallje është shikuar: 1064 herë

Postuar : 20.08.2015, Në orën: 19:45

Çmimi : 4 222 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Opel Meriva

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Furgon

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 180,000

Motori (kubik) : 1700

Viti : 2004

Përshkrimi : Shitet dhe nderrohet Opel Meriva 1.7 cdti dizell 100 psme dogan dhe homologim te paguarardhur nga zvicrrakarrika me nxemjexenon fabrikishtklimatronikabs esp air bag full extra

INFORMATA RRETH PUBLIKUESIT:

AUTO.CH

Prishtinë

EMAIL