Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/ekosova/public_html/mobile/shpallja.php:13) in /home/ekosova/public_html/mobile/shpallja.php on line 17

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/ekosova/public_html/mobile/shpallja.php:13) in /home/ekosova/public_html/mobile/shpallja.php on line 17
Elektro montues e elektro instalues - ekosova.net

Elektro montues e elektro instalues

Kjo shpallje është shikuar: 1557 herë

Postuar : 23.08.2015, Në orën: 00:39

Çmimi : Me Marrëveshje

Përshkrimi : Instalime elektrike ne ndertesa , shtepi private , lokale etj si dhe mirmbajtjen dhe riparimin e instalimeve te vjetra

Kategoria : Ndërtim

INFORMATA RRETH PUBLIKUESIT:

Nazim

0038649491932

Prizren

EMAIL

TELEFONO