Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/ekosova/public_html/mobile/shpallja.php:13) in /home/ekosova/public_html/mobile/shpallja.php on line 17

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/ekosova/public_html/mobile/shpallja.php:13) in /home/ekosova/public_html/mobile/shpallja.php on line 17
Sherbime te Konbatilitetit dhe Financave - ekosova.net

Sherbime te Konbatilitetit dhe Financave

Kjo shpallje është shikuar: 556 herë

Postuar : 23.08.2015, Në orën: 19:07

Çmimi : Me Marrëveshje

Përshkrimi : H&F Consulting është kompani që ofron shërbime për kontabilitet dhe financa. Të gjitha shërbimet tona realizohen nga profesionist të kësaj sfere të certifikuar në lëminë përkatëse.
Për më tepër na kontaktoni në:
+37744/646-472
Hekuran.fetahu@gmail.com
www.hfconsulting-ks.com

Kategoria : Financa & Ekonomi

INFORMATA RRETH PUBLIKUESIT:

hekuran

044/646-472

Prishtinë

EMAIL

TELEFONO