Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/ekosova/public_html/mobile/shpallja.php:13) in /home/ekosova/public_html/mobile/shpallja.php on line 17

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/ekosova/public_html/mobile/shpallja.php:13) in /home/ekosova/public_html/mobile/shpallja.php on line 17
Shtepia ne Shitje Bregu i Diellit - ekosova.net

Shtepia ne Shitje Bregu i Diellit

Kjo shpallje është shikuar: 830 herë

Postuar : 23.08.2015, Në orën: 22:00

Çmimi : 380 000 €

Kategoria : Shitje: Shtëpi

Madhësia : 240m2

Dhoma Gjumi : 4

Banjo: 2

Mobilimi : /

Përshkrimi : Shtepia gjindet ne Lagjen "Bregu i Diellit", afer Furres Qerimi 1 , Aktash II, Eshte 2 kateshe 120 m2 secili kat, ka garazhe dhe oborr.
Eshte lagje e qet dhe shum afer qendres se Qytetit.

Ekstra : Nxemje Qëndrore, Garazh, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor

INFORMATA RRETH PUBLIKUESIT:

hekuran

044/646-472

Prishtinë

EMAIL

TELEFONO