Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/ekosova/public_html/mobile/shpallja.php:13) in /home/ekosova/public_html/mobile/shpallja.php on line 17

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/ekosova/public_html/mobile/shpallja.php:13) in /home/ekosova/public_html/mobile/shpallja.php on line 17
Pergadisim: Embelsira, Bakllava, Flija - ekosova.net

Pergadisim: Embelsira, Bakllava, Flija

Kjo shpallje është shikuar: 954 herë

Postuar : 24.08.2015, Në orën: 18:58

Çmimi : Me Marrëveshje

Përshkrimi : Bejme pergaditjen e embelsirave, bakllavave, flijave me porosi per ditelindje dhe evente tjera per te porositur na kontaktoni: 038 250 134

Kategoria : Artikuj Ushqimor

INFORMATA RRETH PUBLIKUESIT:

Cakes

038250134

Prishtinë

EMAIL

TELEFONO