Pergadisim: Embelsira, Bakllava, Flija

Kjo shpallje është shikuar: 1066 herë

Postuar : 24.08.2015, Në orën: 18:58

Çmimi : Me Marrëveshje

Përshkrimi : Bejme pergaditjen e embelsirave, bakllavave, flijave me porosi per ditelindje dhe evente tjera per te porositur na kontaktoni: 038 250 134

Kategoria : Artikuj Ushqimor

INFORMATA RRETH PUBLIKUESIT:

Cakes

038250134

Prishtinë

EMAIL

TELEFONO