ËSHTË SHITUR

VW Bora 1.9 TDI

Kjo shpallje është shikuar: 1434 herë

Postuar : 24.08.2015, Në orën: 12:56

Çmimi : 4 400 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Bora

Ngjyra : Gjelbër

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 200,001

Motori (kubik) : 1.9

Viti : 2001

Përshkrimi : shes bora 1.9 TDI (di) tkuqe 6 shpejtsi ne gjendje te rregullt teknike si dhe optike me te gjitha serviset e kryra rrypin e dhomzorve(kaishin rebraqni) korp llamell dhmth vetura ska nevoj per investim 9 muj rks ngjyr e gjelbert metalike 200mi tkalume air bag abs esp asr komanda ne timon viti fund 2000 centrall hapet nga largsia alarm dy qelsa klima xhama me rrym pasqyre senzor anti refleks me rrym me ngrohje karrika me nxemje etj pres oferta serioze
049 795 725 + viber
045 897 449

Ekstra : ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Karrige Elektrike, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Spoiler, Gjurmues, Dritare Ngjyrosura, Panorama

INFORMATA RRETH PUBLIKUESIT:

lum

045 897 449

Prishtinë

EMAIL

TELEFONO