NDROHET CHEVROLET CAPTIVA 2.0 DIZELL RKS 2007

Kjo shpallje është shikuar: 1409 herë

Postuar : 25.08.2015, Në orën: 00:09

Çmimi : 8 300 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Chevrolet Captiva

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : 4X4

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 131,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2007

Përshkrimi : SHITET NDROHET 045 426 188 OSE VIBER +37745426188

CHEVROLET CAPTIVA
2.0 DTCI 16 V
VITI 2007
RKS DERI 28 01 2016
KLIM FUNKSIONAL
131 MI TKALUME ME GARANCION
BATERIN E RRI ME 2 VJET GARANCION
BORD KOMPJUTER
ABS SISTEMI FRENIMIT
ESP PER STABILIZIMIN E TRAPIT
TIMONI MULTIFUNKSIONAL
KONTROLL E RADIOS NE TIMON
AIR BAG x10 PARA MRAPA
DRITA TE MJEGULLES PARA MRAPA
MBYLLJE QENDRORE ME TELEKOMAND
2 QELSA
RADIO CD MP3 AUX
FELLNE ME GOMA TE REJA DIMRIT
NGJYR HIRI E MBYLLT METALIKE
DRITARET ELEKTRONIKE
PASQYRET PALOHEN
SERVISI I KRYM RYPI I NDRUM KA KOH EDHE 60 MI ME FAKTURA PER ME NDRU KREJT ME HISTORI TE SIQANI I MIR MBAJTUR DHE I BLER TE SIQANI
NI DOR I VOZITUN
HIPOTEK SOSHT PERKTHIMI MENIHER
NDRIM 045 426188 VIBER

INFORMATA RRETH PUBLIKUESIT:

Roni

045426188

Prishtinë

EMAIL

TELEFONO