Shitet anije bayliner

Kjo shpallje është shikuar: 1175 herë

Postuar : 29.08.2015, Në orën: 11:09

Çmimi : Me Marrëveshje

Përshkrimi : Shitet anije bayliner 1999 viti mercruiser benzin per 6 persona me flejt, anija gjendet ne kroaci poreq, pranoj dhe ndrrim

Kategoria : Anije & Barka

INFORMATA RRETH PUBLIKUESIT:

Eris

044726719

Prishtinë

EMAIL

TELEFONO