Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/ekosova/public_html/mobile/shpallja.php:13) in /home/ekosova/public_html/mobile/shpallja.php on line 17

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/ekosova/public_html/mobile/shpallja.php:13) in /home/ekosova/public_html/mobile/shpallja.php on line 17
Shitet anije bayliner - ekosova.net

Shitet anije bayliner

Kjo shpallje është shikuar: 1046 herë

Postuar : 29.08.2015, Në orën: 11:09

Çmimi : Me Marrëveshje

Përshkrimi : Shitet anije bayliner 1999 viti mercruiser benzin per 6 persona me flejt, anija gjendet ne kroaci poreq, pranoj dhe ndrrim

Kategoria : Anije & Barka

INFORMATA RRETH PUBLIKUESIT:

Eris

044726719

Prishtinë

EMAIL

TELEFONO