Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/ekosova/public_html/mobile/shpallja.php:13) in /home/ekosova/public_html/mobile/shpallja.php on line 17

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/ekosova/public_html/mobile/shpallja.php:13) in /home/ekosova/public_html/mobile/shpallja.php on line 17
Shitet shtepia-villa ne Ulqin - ekosova.net

Shitet shtepia-villa ne Ulqin

Kjo shpallje është shikuar: 1242 herë

Postuar : 29.08.2015, Në orën: 11:13

Çmimi : 230 000 €

Kategoria : Vila

Madhësia : m2

Dhoma Gjumi :

Banjo:

Mobilimi :

Përshkrimi : Shtepia gjindet ne Ulqin (Mali i zi) ne lagjen Pinjesh lagje e urbanizuar, 700m nga hoteli Albatros. Shtepia eshte e ndare ne tri apartamente nga 65m2, dhe ka kete renditje: kati i pare eshte e gjitha hapsire e cila i permban dhomat e gjumit , dhomen e dites dhe kuzhinen me banjo, ndersa kati i dyte ka dy apartamente me nga dy dhoma te gjumit,dhoma e dites, kuzhina, banjo dhe terasa. Te tri apartamentet jane te mobiluara, poashtu ka edhe garazha per dy vetura.

Shtepia eshte e shtrire ne nje hapsire prej 2 Ari dhe ka nje pamje shume te bukur. Cmimi prej 230.000euro eshte i negociushem.

INFORMATA RRETH PUBLIKUESIT:

Anem

038232211

Prishtinë

EMAIL

TELEFONO