Volkswagen/VW Golf - 2003

Kjo shpallje është shikuar: 1391 herë

Postuar : 29.08.2015, Në orën: 11:17

Çmimi : 5 981 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 4

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 205,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2003

Përshkrimi : 2003 Vetura ka performansa të shkëlqyeshme. Është dizel, klimatronik, hapje/mbyllje e xhamave elektronik. Është ekonomik ne shpenzime dhe ne servisime i rregullte. Është mjaft i ruajtur si nga jashte ashtu edhe brenda si dhe ne motor. Ka regjistrim të vlefshëm deri në muajin e korrik të 2016.
Tel.: 044 16 96 96

INFORMATA RRETH PUBLIKUESIT:

Arben

044169696

Besianë

EMAIL

TELEFONO