PORSCHE PANAMERA 3.0 DIESEL

Kjo shpallje është shikuar: 2048 herë

Postuar : 29.08.2015, Në orën: 11:28

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Porsche Panamera

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 152,000

Motori (kubik) : 3000

Viti : 2011

Përshkrimi : Ngjyra e zez metalike , 5 dyer , 5 ulse , nderruesin AUTOMATIK
OPSIONE : klimatronik dy zonale , timonin sport , komandat ne timon ,
shpejtesit ne timon , ulset lekur te zez , ulset elektrike ,
ulset sport , dritat LED para dhe mbrapa , dritat BI XENON ,
amortizatoret me ulje dhe ngritje AIRMATIC , bordkompjuter ,
tempomat , abs , esp , airbag , radio CD USB ,
dritaret elektrike , mbyllje elektrike , fellne . etj

Ekstra : ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Shufra Kulmi, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Spoiler, Gjurmues, Dritare Ngjyrosura, Panorama

INFORMATA RRETH PUBLIKUESIT:

Auto-Sherreti

044 930 000

Prishtinë

EMAIL

TELEFONO