Audi A4

Kjo shpallje është shikuar: 1717 herë

Postuar : 29.08.2015, Në orën: 19:26

Çmimi : 5 300 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Audi A4

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Benzinë

Kilometrazha : 133,675

Motori (kubik) : 1.8

Viti : 2003

Përshkrimi : shes audi a4 1.8T Slinc
ME LIBER SERVISI
KOMPLET SERVISET I KA TE KRYERA ME 25.07.2015
1 VIT REGJISTRIM DERI ME 15.08.2016
SHIBER
TEMPOMAT
FELLNE 5 TE Slinc
interjeri lekur
karrikat me masazh
dritat automatik
shpenximet 7 deri ne 7.5 litra 100KM
NUK KA AS NJE GJE QE SUSHT NE FUNKSION
PRES BLERS SERJOZ 049231102 DHE VIBER +38649231102

Ekstra : ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Airbags

INFORMATA RRETH PUBLIKUESIT:

BAKI

049231102

Prishtinë

EMAIL

TELEFONO