Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/ekosova/public_html/mobile/shpallja.php:13) in /home/ekosova/public_html/mobile/shpallja.php on line 17

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/ekosova/public_html/mobile/shpallja.php:13) in /home/ekosova/public_html/mobile/shpallja.php on line 17
Audi A6 2.0 - ekosova.net

Audi A6 2.0

Kjo shpallje është shikuar: 963 herë

Postuar : 01.09.2015, Në orën: 01:33

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Audi A6

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 213,000

Motori (kubik) : 2.0

Viti : 2005

Përshkrimi : Shitet audi a6 2.0tdi ne gjendje shkelqyshme me hargjime shum te vogla,regjistrim deri nfund gushtit 2015 dhe me goma te veres

Ekstra : ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Airbags, Rregullues Klime, Karrige Elektrike

INFORMATA RRETH PUBLIKUESIT:

A6

044253531

Prishtinë

EMAIL

TELEFONO