Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/ekosova/public_html/mobile/shpallja.php:13) in /home/ekosova/public_html/mobile/shpallja.php on line 17

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/ekosova/public_html/mobile/shpallja.php:13) in /home/ekosova/public_html/mobile/shpallja.php on line 17
Opel Astra - ekosova.net

Opel Astra

Kjo shpallje është shikuar: 1171 herë

Postuar : 01.09.2015, Në orën: 01:43

Çmimi : 5 900 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Opel Astra

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti :

Kilometrazha : 160,000

Motori (kubik) : 1.7

Viti : 2005

Përshkrimi : OPEL ASTRA 1.7 CDTI REGJISTRUAR DERI ME DATEN 10.02.2016 VITI I PRODHIMIT 2005 SERI E 2006 KLIMATRONIK XHAMA ME RRYM BORD COMPUTER XHAMA TE ZI TV DISPLAY DVD KOMANDA NE TIMON 2 QELSA NGA FABRIKA ABS Airbag ESP MANUAL 6 SHPEJTSI HARGJIMET E VOGLA 5 LITRA NE 100 KILOMETRA FELLNE ORIGJINALE ESHT I RUAJSHUM SHUM ASHTU DHE SIQ SHIHET MUND TE NA KONTAKTONI EDHE NE VIBER NE NUMRIN +386 49 454133

INFORMATA RRETH PUBLIKUESIT:

Meritoni

049454133

Prishtinë

EMAIL

TELEFONO