Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/ekosova/public_html/mobile/shpallja.php:13) in /home/ekosova/public_html/mobile/shpallja.php on line 17

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/ekosova/public_html/mobile/shpallja.php:13) in /home/ekosova/public_html/mobile/shpallja.php on line 17
Ford S Max 2010 - ekosova.net

Ford S Max 2010

Kjo shpallje është shikuar: 664 herë

Postuar : 04.09.2015, Në orën: 22:18

Çmimi : 12 000 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Ford S-Max

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 179,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2010

Përshkrimi : Shes veturen Ford S-MAX vetura eshte e sapo ardhur nga gjermania dhe gjendet ne ks deri me 20.08.2015 vetura asht ne gjendje perfekte gjamat e zeza fabrikisht kilometra te garantuara mund ta kontrolloni ku te doni liber servisi nuk ka nevoj qe te investohet asnje cent pres bleres serioz

INFORMATA RRETH PUBLIKUESIT:

Safet

049617207

Prishtinë

EMAIL

TELEFONO