Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/ekosova/public_html/mobile/shpallja.php:13) in /home/ekosova/public_html/mobile/shpallja.php on line 17

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/ekosova/public_html/mobile/shpallja.php:13) in /home/ekosova/public_html/mobile/shpallja.php on line 17
SHES AUDI A6 3.0 TDI - ekosova.net

SHES AUDI A6 3.0 TDI

Kjo shpallje është shikuar: 1019 herë

Postuar : 08.09.2015, Në orën: 00:08

Çmimi : 30 000 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Audi A4

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 44,000

Motori (kubik) : 3000

Viti : 2012

Përshkrimi : Shes Audi A6 3.0 tdi me targa rks ne gjendje si e re full option
Ka 2 pal goma te dimrit dhe veres
Ka vetem 44 .000 km
E servisuar me regull vetem ne VW
Bejme edhe ndrim me veture me te lire
Viber te 0037744331234

INFORMATA RRETH PUBLIKUESIT:

Autosallon

044331234

Prishtinë

EMAIL

TELEFONO