Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/ekosova/public_html/mobile/shpallja.php:13) in /home/ekosova/public_html/mobile/shpallja.php on line 17

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/ekosova/public_html/mobile/shpallja.php:13) in /home/ekosova/public_html/mobile/shpallja.php on line 17
Volvo XC 90 - ekosova.net

Volvo XC 90

Kjo shpallje është shikuar: 977 herë

Postuar : 08.09.2015, Në orën: 17:45

Çmimi : 11 000 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volvo XC 90

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Xhip

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 177,000

Motori (kubik) : 2400

Viti : 2003

Përshkrimi : Vetura eshte ne gjendje te rregullt si dhe posedon regjistrim.

INFORMATA RRETH PUBLIKUESIT:

Volvo

045633989

Prishtinë

EMAIL

TELEFONO