Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/ekosova/public_html/mobile/shpallja.php:13) in /home/ekosova/public_html/mobile/shpallja.php on line 17

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/ekosova/public_html/mobile/shpallja.php:13) in /home/ekosova/public_html/mobile/shpallja.php on line 17
Golf 7 - ekosova.net

Golf 7

Kjo shpallje është shikuar: 1232 herë

Postuar : 09.09.2015, Në orën: 18:31

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 7

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 156,000

Motori (kubik) : 1.6

Viti : 2013

Përshkrimi : Shes Golf 7 viti i prodhimit 2013 Dizel 1.6 TDI , i ardhur nga gjermania I regjistruar ne rks perher te parë nje vit regjistrim ne gjendje shum shum te mir teknike posedon : novigacion klim tronik ,tempomat , bordcompiuter, kamer parkimi ,gjama elektronik pasqyre elektronike airbag, timon tresh ,dritare elektronike, drita xenon bixenon mbyllje qendrore , alarm , goma te reja ,per me shum mund ta shikoni ne foto dhe te na kontaktoni ne TEL:044213279

INFORMATA RRETH PUBLIKUESIT:

BONISI

044213279

Vushtrri

EMAIL

TELEFONO