Audi A6

Kjo shpallje është shikuar: 891 herë

Postuar : 10.09.2015, Në orën: 01:27

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Audi A6

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 250,000

Motori (kubik) : 3.0

Viti : 2004

Përshkrimi : shes Audi A6 viti i prodhimit 2004 dizel 3.0 TDI ,Automatik tiptronik , posedon ; Novigacion , klim tronik , tempomat , bordkompjuter , interjerin e lekures , karrigat me nxemje , dirigjuse ne vollan , senzor parkimi , goma te reja , fellne te aluminit , e regjistru ne rks , ne gjendje teknike shum shum te mir per me shum mund te shikoni ne foto dhe te na kontaktoni ne 044 269000

INFORMATA RRETH PUBLIKUESIT:

BONISI

044269000

Vushtrri

EMAIL

TELEFONO