Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/ekosova/public_html/mobile/shpallja.php:13) in /home/ekosova/public_html/mobile/shpallja.php on line 17

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/ekosova/public_html/mobile/shpallja.php:13) in /home/ekosova/public_html/mobile/shpallja.php on line 17
Shitet shtepia ne lagjen Qendresa - ekosova.net

Shitet shtepia ne lagjen Qendresa

Kjo shpallje është shikuar: 2211 herë

Postuar : 10.09.2015, Në orën: 23:12

Çmimi : 370 000 €

Kategoria : Shitje: Shtëpi

Madhësia : 400 m2m2

Dhoma Gjumi : 4

Banjo: 3

Mobilimi : Po

Përshkrimi : Shitet shtepia ne lagjen Qendresa .Shtepia ka siperfaqe prej 400 m2 dhe 6 ari oborr,ka sallon,kuzhine ,4 dhoma gjumi,3 banjo,bodrum,çmimi 370.000euro.

Ekstra : Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr

INFORMATA RRETH PUBLIKUESIT:

044300370

Prishtinë

EMAIL

TELEFONO