Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/ekosova/public_html/mobile/shpallja.php:13) in /home/ekosova/public_html/mobile/shpallja.php on line 17

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/ekosova/public_html/mobile/shpallja.php:13) in /home/ekosova/public_html/mobile/shpallja.php on line 17
Shitet shtepia super-luksoze ne Veternik - ekosova.net

Shitet shtepia super-luksoze ne Veternik

Kjo shpallje është shikuar: 2726 herë

Postuar : 11.09.2015, Në orën: 17:44

Çmimi : 310 000 €

Kategoria : Shitje: Shtëpi

Madhësia : 350m2

Dhoma Gjumi : 5

Banjo: 3

Mobilimi : Po

Përshkrimi : Shitet shtepia super-luksoze ne Veternik, shtepia ka siperfaqe prej 350m2, me 3 ari oborr. Shtepia ka nje dhome dite, kuzhine, 5 dhoma gjumi, 3 banjo, dy ballkone, nje terrace te madhe, bodrum, garazh. Shtepia eshte e ndertuar me material kualitativ dhe eshte e kompletuar ne teresi. Ka plan shume te bukur, me hapesira shume te shfrytezueshme dhe funksionale.
Cmimi eshte 310.000 euro i negociueshem.
Per me shume informata na kontaktoni ne nr:
+377 (0) 44 51 85 50
+377 (0) 45 40 12 12
+381 (0) 38 22 66 78
+377 (0) 44 75 58 59
+386 (0) 49 41 31 58
Kosovë 10000 Prishtina
www.Omega-Ks.com
omegaprishtina@gmail.com

Ekstra : Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Pushimore, Oxhak, Pishinë, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor

INFORMATA RRETH PUBLIKUESIT:

Omega

045401212

Prishtinë

EMAIL

TELEFONO