Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/ekosova/public_html/mobile/shpallja.php:13) in /home/ekosova/public_html/mobile/shpallja.php on line 17

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/ekosova/public_html/mobile/shpallja.php:13) in /home/ekosova/public_html/mobile/shpallja.php on line 17
Shtepi me Qira ne Fshatin Nderkombetar - ekosova.net

Shtepi me Qira ne Fshatin Nderkombetar

Kjo shpallje është shikuar: 1341 herë

Postuar : 12.09.2015, Në orën: 18:42

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Qera: Shtëpi

Madhësia : 320m2

Dhoma Gjumi : 3

Banjo: 3

Mobilimi : Po

Përshkrimi : Shtepi me Qira ne Fshatin Nderkombetar

Lokacioni: Hajvali

Siperfaqe 320 m2 Banim

Renditjet:

- 3 Dhoma Gjumit
- 2 Sallona
- Kuzhin
- Zyre
- 2 Banjo
- 1 Wc
- Ballkon

Posedon:

- Podrum
- Depo
- Teras e vendosur ne bashqe ne pjesen e pasme te shtepise
- Sistem te ngrohjes gjeotermal
- Klim
- Ngrohje ne dysheme te banjove dhe te kuzhines
- Obor 8 ari

Agjencioni Prishtina City: 044 302 000
Facebook: agjencioni prishtina
Email: agjensioniprishtina@hotmail.com
Web: www.prishtina-city.com

INFORMATA RRETH PUBLIKUESIT:

Agjensioni-Prishtina-City

044 302 000

Prishtinë

EMAIL

TELEFONO