Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/ekosova/public_html/mobile/shpallja.php:13) in /home/ekosova/public_html/mobile/shpallja.php on line 17

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/ekosova/public_html/mobile/shpallja.php:13) in /home/ekosova/public_html/mobile/shpallja.php on line 17
VW Phaeton - ekosova.net

VW Phaeton

Kjo shpallje është shikuar: 1696 herë

Postuar : 13.09.2015, Në orën: 02:23

Çmimi : 6 900 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Phaeton

Ngjyra : Kaltër

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Benzinë

Kilometrazha : 211,000

Motori (kubik) : 3.2

Viti : 2003

Përshkrimi : HES VW PHAETON 3.2 BENZIN FULL OPTION VITI I PRODHIMIT 2003 I REGJISTRUAR DERI ME 15/07/2016

VETURA KA ULSE TE LEKURES NAVIGACION SENZORA PARKIMI ,TEMPOMAT
MENJAQIN E KA MANUAL DHE SHPENZIMET I KA ME TE VOGLA

Ekstra : ABS, Alarm, Immobiliser, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu

INFORMATA RRETH PUBLIKUESIT:

044331234

Prishtinë

EMAIL

TELEFONO