VW Touareg 3.0 TDI

Kjo shpallje është shikuar: 1949 herë

Postuar : 13.09.2015, Në orën: 21:44

Çmimi : 11 500 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Touareg

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Xhip

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 250,000

Motori (kubik) : 3.0

Viti : 2005

Përshkrimi : shes ose nderroj veturen me marrveshje. Taureg 3.0 motorri V6, seria INDIVIDUAL, me lifta per ngrijte dhe zbritje te vetures eshte ne gjendje shume te mire, eshte full ekstra, ka fellne shum te mira 22 me goma te veres. karrikat i levizin automatik, me senzora per parkim, xhamat automatik, pasqyret automatik, enterieri mbrenda me lekure ngjyre kafe dhe te zeze, ngrohje ne karrika me klime shume te mire, posa i serviusar komplet

Ekstra : ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime

INFORMATA RRETH PUBLIKUESIT:

Dritro

044985547

Prishtinë

EMAIL

TELEFONO