Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/ekosova/public_html/mobile/shpallja.php:13) in /home/ekosova/public_html/mobile/shpallja.php on line 17

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/ekosova/public_html/mobile/shpallja.php:13) in /home/ekosova/public_html/mobile/shpallja.php on line 17
BMW X6 2009 - ekosova.net

BMW X6 2009

Kjo shpallje është shikuar: 2077 herë

Postuar : 14.09.2015, Në orën: 16:47

Çmimi : 36 000 €

Kategoria : Vetura

Modeli : BMW X6

Ngjyra : Bardhë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Xhip

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 200,000

Motori (kubik) : 3500

Viti : 2009

Përshkrimi : BMW X6 35d - FULL
Shitet X6 35d full me te gjitha pajisjet.

Ai qe eshte i interesuar le tna kontakton dhe ja dergojme fotot e fellneve qe jane ble 8000 Franga.

INFORMATA RRETH PUBLIKUESIT:

BMW

049878685

Prishtinë

EMAIL

TELEFONO