Golf 7, DIESEL

Kjo shpallje është shikuar: 5427 herë

Postuar : 14.09.2015, Në orën: 22:02

Çmimi : 15 999 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 7

Ngjyra : Bardhë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti :

Kilometrazha : 1,580

Motori (kubik) : 1600

Viti : 2014

Përshkrimi : Shitet VW Golf VII 1.6 TDI, i sapo ardhur, ne gjendje te perkryer, pa asnje verejtje, me te gjitha Full Opcionet qe i nevoiten nje veture moderne. Golfi eshte shume shume i pastert, pa asnje shenje brenda e as jashte.

......3.5 l / 100 km.....


Vetura eshte e ardhur nga Gjermania, e servisuar cdo here ne servisin e autorizuar te VW-se ne Gjermani.

.......... Doganen, Homologimin dhe Kontrollen teknike te Paguar

* Viti: 26.12.2013, ( i shitur per here te pare ne vitin 2014 )
* Modeli i avansuar i Golf 7
* Motori: 1.6 TDI- Diesel ( model i ri )
* Ndërruesi i Shpejtesive: Manual, 5 Shpejtesi + R
* Ngjyra: E bardhe Metalike
* Dyer: 4 + 1
* Navigator
* Start/Stop System - Ndalet ne semafora

Te gjithe te interesuarit mund te lajmerohen cdo dite prej ores 08:00 deri 22:00.

Ju lutemi mos dergoni SMS!

info.ne tel. 044 389 309 dhe 045 508 005

Presim bleres serioz.

Ekstra : ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Shufra Kulmi, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Spoiler, Gjurmues, Dritare Ngjyrosura, Panorama

INFORMATA RRETH PUBLIKUESIT:

Golf7

044389309

Prishtinë

EMAIL

TELEFONO