Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/ekosova/public_html/mobile/shpallja.php:13) in /home/ekosova/public_html/mobile/shpallja.php on line 17

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/ekosova/public_html/mobile/shpallja.php:13) in /home/ekosova/public_html/mobile/shpallja.php on line 17
Nike Maestri - ekosova.net

Nike Maestri

Kjo shpallje është shikuar: 619 herë

Postuar : 15.09.2015, Në orën: 00:00

Çmimi : 15 €

Përshkrimi : Shes patiket Nilke, nr. 38 1/2, per footsal, origjinal, te blera ne Perendim, shume pak te perdorura dhe ne gjendje te rregullt.

Kategoria : Koleksione

INFORMATA RRETH PUBLIKUESIT:

Visar

049777804

Prishtinë

EMAIL

TELEFONO