Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/ekosova/public_html/mobile/shpallja.php:13) in /home/ekosova/public_html/mobile/shpallja.php on line 17

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/ekosova/public_html/mobile/shpallja.php:13) in /home/ekosova/public_html/mobile/shpallja.php on line 17
2 Papagaj Tigrica qift me kafez dhe ushqim 25 euro - ekosova.net

2 Papagaj Tigrica qift me kafez dhe ushqim 25 euro

Kjo shpallje është shikuar: 619 herë

Postuar : 15.09.2015, Në orën: 00:02

Çmimi : 25 €

Përshkrimi : si dhe nje papagall me kafez 15 euro
bregu i diellit
044185137
049185137

Kategoria : Zogj

INFORMATA RRETH PUBLIKUESIT:

Arton

044185137

Prishtinë

EMAIL

TELEFONO