Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/ekosova/public_html/mobile/shpallja.php:13) in /home/ekosova/public_html/mobile/shpallja.php on line 17

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/ekosova/public_html/mobile/shpallja.php:13) in /home/ekosova/public_html/mobile/shpallja.php on line 17
Mercedes 200(sportline) benzin -90 - ekosova.net

Mercedes 200(sportline) benzin -90

Kjo shpallje është shikuar: 1197 herë

Postuar : 15.09.2015, Në orën: 20:23

Çmimi : 2 600 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Mercedes 200

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Coupe

Marshi : Manual

Karburanti : Benzinë

Kilometrazha : 249

Motori (kubik) : 2000

Viti : 1990

Përshkrimi : shes mercedes te tipit 124 2.0 benzin(sportline) viti i prodhimit 1990 ngjyr hiri me tabela vendore dhe ka regjistrim deri ne fund te vitit 2015...vetura posedon hidraulik,shiber,centrall etj...eshte shum i rujshum si brenda ashtu edhe jasht,bejm edhe ndrrim per informata na kontaktoni ne tel+viber +37744-766-765

Ekstra : ABS, CD Player, Hidraulik, Radio

INFORMATA RRETH PUBLIKUESIT:

Endrit

+37744766765

Gjilan

EMAIL

TELEFONO