Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/ekosova/public_html/mobile/shpallja.php:13) in /home/ekosova/public_html/mobile/shpallja.php on line 17

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/ekosova/public_html/mobile/shpallja.php:13) in /home/ekosova/public_html/mobile/shpallja.php on line 17
Shtëpi në lagjen Emshir (Urgjent) - ekosova.net

Shtëpi në lagjen Emshir (Urgjent)

Kjo shpallje është shikuar: 5923 herë

Postuar : 15.09.2015, Në orën: 17:22

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Shitje: Shtëpi

Madhësia : 360m2

Dhoma Gjumi : 7

Banjo: 2

Mobilimi : Po

Përshkrimi : Shitet urgjent shtepia luksoze ne lagjen Emshir, 500m nga Hotel Garden, 360m2, nje sallon, kuzhine, 7 dhoma gjumi, paradhome, 2 terasa(nje 8x4 dhe nje e vogel), kopsht super te rregulluar, 5 ari truall.

Tel: 045563433, 045563435, 044258686

Ekstra : Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Pushimore, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor

INFORMATA RRETH PUBLIKUESIT:

Haxhi

045563433

Prishtinë

EMAIL

TELEFONO