AUDI A4 2.7 TDI

Kjo shpallje është shikuar: 1585 herë

Postuar : 15.09.2015, Në orën: 19:02

Çmimi : 14 500 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Audi A4

Ngjyra : Bardhë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti :

Kilometrazha : 190,000

Motori (kubik) : 2700

Viti : 2009

Përshkrimi : Shes veturen Audi A4 2.7 TDI (190 kuaj fuqi) viti i modelit 2009.

Vetura posedon klime automatike dyzonale "Climatronic",
xhama te erresuar, ulese sportive nga lekura dhe shtofi special,
Radio CD me SD Card Reader dhe Bluetooth Handfree,
timonin multifunksional me komanda nga lekura, tempomat,
fellne dhe goma te reja, dritat e jashtme i ka halogjene, ndersa dritat e brendshme NEON te bardha.

Vetura eshte ne gjendje perfekte teknike.
Çmimi:
14500 €

INFORMATA RRETH PUBLIKUESIT:

Ali

044345900

Prishtinë

EMAIL

TELEFONO